Cadre didactice învățământ primar

Olaru Aurora

Clasa pregătitoare A

Leonte Mihaela

Clasa pregătitoare B

Sterpu Ionela

Clasa pregătitoare C

Nițu Mădălina

Clasa pregătitoare D

Vasile Mihaela

Clasa pregătitoare E

Vasilescu Elena

Clasa I A

Costache Mihaela

Clasa I B

Manea Anda

Clasa I C

Gătej Andreea

Clasa I D

Ghiocel Nicoleta Cătălina

Clasa I E

Ceaușoglu Luminița

Clasa a II-a A

Neacșa Maria

Clasa a II-a B

Buznosu Vasilica

Clasa a II-a C

Aldica Justiniana

Clasa a II-a D

Radu Mihaela

Clasa a II-a E

Jitaru Daniela

Clasa a II-a F

Popescu Coca

Clasa a III-a A

Gherghe Iolanda

Clasa a III-a B

Vasiliu Cătălina

Clasa a III-a C

Aldea Irina

Clasa a III-a D

Stan Ligia

Clasa a III-a E

Silvestru Florentina

Clasa a IV-a A

Petre Mădălina

Clasa a IV-a B

Keri Cecilia

Clasa a IV-a C

Ionescu Oana

Clasa a IV-a D


 Cadre didactice învățământ gimnazial


 Limba și literatura română

Gâță Ramona
Pitrop Mihaela
Popescu Florina
Săndulescu Alexandra
Sărăcin Cristina Olimpia

 Limba latină

Mănescu Livia

 Limba engleză

Dodu Adina
Ivașcu Adriana
Mocan Nicoleta
Teodor Ramona
Vass Angela

 Limba franceză

Drăgoi Mădălina
Mănescu Livia
Stoian Valentina

 Matematică

Baibarac Viorica
Eftime Daniel
Nicula Augustina
Păunescu Oana
Petre Ecaterina

 Fizică

Petrescu Narcisa
Tăcutu Ileana

 TIC

Ionel Ionela
Nica Ovidiu

 Chimie

Nebunoiu Mihaela
Pruneș Mira

 Biologie

Paraschiv Lorena
Sin Valentin

 Istorie

Jugănaru Monica
Mateiu Ștefan
Oancea Cristinel

 Civică

Bulugea Sînziana
Cîrstea Laurențiu

 Geografie

Erdeli Luiza
Tatomir Emanuel

 Religie

Bulugea Sînziana
Ianculeasa Sorina
Petre Georgeta
Teodor Orlando

 Educație plastică

Dumitrașcu Raluca

 Educație muzicală

Ene – Iliescu Ariadna
Zaharia Elena

 Educație tehnologică

Berbec-Rus Simona
Ionel Ionela

 Educație fizică

Bartha Mihaela
Burcea Daniel
Danciug Oana
Dobrescu Carmen
Firu Alin
Moise Elena

Formare profesională Număr cadre didactice
Doctorat 3
Gradul didactic I 31
Gradul didactic II 12
Definitivat 16
Metodiști 2