Rezultate la Etapa Județeană/ Municipiu București

Dăncăescu Mihai

Premiul III

profesor Petrescu Narcisa


Olimpiada de Fizică

Dan Maria Andrada

Premiul III

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Dumitrescu Victor Gabriel

Premiul III

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Păunescu Luca Șerban

Premiul III

profesor Teodor Ramona


Olimpiada de Limba Engleză

Bogdan Alexandra Gabriela

Premiul III

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Cioroianu Adela

Premiul III

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Manea Andra Maria

Premiul III

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Angheluță Vlad

Mențiune

profesor Petrescu Narcisa


Olimpiada de Fizică

Zosmer Yaleen

Mențiune

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Ilina Andra

Mențiune

profesor Popescu Florina


Olimpiada de Limba și literatura română


Rezultate la Etapa pe Sector

Grămescu Ștefan Sebastian

Premiul III

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Tănase Ana

Premiul III

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Bogdan Alexandra Gabriela

Premiul III

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Cioroianu Adela

Premiul III

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Pantelimon Antonia

Premiul III

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Zosmer Yaleen

Premiul III

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Angheluță Vlad

Mențiune

profesor Petrescu Narcisa


Olimpiada de Fizică

Bălan Alexia Ioana

Mențiune

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Coroabă Alexandra

Mențiune

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Dragomirescu Ilinca Ana

Mențiune

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Postolache Alma Elena

Mențiune

profesor Teodor Ramona


Olimpiada de Limba Engleză

Ivașcu Bianca

Mențiune

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Urlan Irina

Mențiune

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză