Rezultate la Etapa Națională

Iorgulescu Andrei Paul

Premiul I

profesor Clenci Camelia


Olimpiada de Informatică

Antohe Alexandra

Premiul I

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză


Rezultate la Etapa Județeană/ Municipiu București

Dragomir Maria

Premiul III

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Ivașcu Sara Maria

Premiul III

profesor Ivașcu Adriana


Olimpiada de Limba Engleză

Michinici Andrada

Premiul III

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Popescu Alessia Ioana

Premiul III

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Săvescu Iulia Teodora

Premiul III

profesor Ivașcu Adriana


Olimpiada de Limba Engleză

Scarano Elena Antonia

Premiul III

profesor Ivașcu Adriana


Olimpiada de Limba Engleză

Simion Andreea Beatrice

Premiul III

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Balaban Maria Elena

Mențiune

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Budoiu Ioana Flavia

Mențiune

profesor Teodor Ramona


Olimpiada de Limba Engleză

Duțu Daria Georgiana

Mențiune

profesor Teodor Ramona


Olimpiada de Limba Engleză

Gherasim Iulia Andreea

Mențiune

profesor Ivașcu Adriana


Olimpiada de Limba Engleză

Ghimiș Martha

Mențiune

profesor Ivașcu Adriana


Olimpiada de Limba Engleză

Mărculescu Ana

Mențiune

profesor Ivașcu Adriana


Olimpiada de Limba Engleză

Păunescu Mara Catinca

Mențiune

profesor Vass Angela


Olimpiada de Limba Engleză

Pavel Ioana Maria

Mențiune

profesor Ivașcu Adriana


Olimpiada de Limba Engleză

Mocanu Ana-Maria

Mențiune

profesor Stoian Valentina


Olimpiada de Limba Franceză

Căpățînă Andrei Eduard

Mențiune

profesor Clenci Camelia


Olimpiada de Matematică


Rezultate la Etapa pe Sector

Capotă Andreea

Mențiune

profesor Teodor Orlando


Olimpiada Națională Interdisciplinară "Cultură și spiritualitate românescă"

Drăncioiu Gabriela

Mențiune

profesor Teodor Orlando


Olimpiada Națională Interdisciplinară "Cultură și spiritualitate românescă"

Năstase Iustinian

Mențiune

profesor Postolache Mihaela Alexandra


Olimpiada Națională Interdisciplinară "Cultură și spiritualitate românescă"

Rogoz Patricia

Mențiune

profesor Postolache Mihaela Alexandra


Olimpiada Națională Interdisciplinară "Cultură și spiritualitate românescă"

Turcu Alexandra

Mențiune

profesor Postolache Mihaela Alexandra


Olimpiada Națională Interdisciplinară "Cultură și spiritualitate românescă"

Vlad Robert

Mențiune

profesor Postolache Mihaela Alexandra


Olimpiada Națională Interdisciplinară "Cultură și spiritualitate românescă"